FM – Сепаратюга
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

FM – Сепаратюга (Кліп)

Український десантник під псевдо FM без цензури заспівав про війну на сході нашої країни. Варто зазначити, що Богдан Ковальчин ще до початку бойових дій був тісно пов’язаний із медійною діяльністю, зокрема музичною, адже довгий час працював на одній з українських радіостанцій, через що й отримав на фронті своє позивне FM.

У своїй новій пісні «Сепаратюга» виконавець у простих словах та на емоціях заспівав спеціально для тих воїнів, які досі на сході країни кожен день борються із ворогом. «Сподіваємось, ця композиція додасть мотивації, настрою та драйву в найпершу чергу тим, хто на передовій. Задля нашої спільної майбутньої перемоги, що обов’язково настане! Дякую всім, хто не лишився стояти осторонь, а підтримував та допомагав крейзанутим дивакам з ‎FoundationMario‬!» – написав на своїй сторінці в одній із соціальних мереж FM.

Додамо, що наразі боєць та музикант планує видати цілу платівку своїх фронтових пісень, робота над якою наразі триває. Окрім того, Богдан приймає участь у соціально-мистецькому проекті #ПісніВійни: у рамках проекту планується до 14 жовтня 2017 року записати та видати збірку композицій, написаних нашими військовослужбовцями, людьми, що знають війну не з переповідок. Разом з вояками їхні авторські пісні виконуватимуть відомі українські артисти, зокрема, Тарас Тополя з «Антитіл», Віктор Винник з гурту «Мері», Віктор Бронюк («ТІК») та багато інших.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *