Фліт – Все Навпаки (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фліт – Все Навпаки (Сингл)

Дуже довго довелося чекати прихильникам франківського гурту «Фліт» на музичні новини зі стану команди, аж ось, нарешті, музиканти презентували свій новий студійний сингл, як то кажуть, про наболіле. Свіжа пісня отримала назву «Все Навпаки» та була записана на місцевій студії Frost Magnetic Records, за що музиканти висловлюють подяку Андрію Гриньківу і Миросю Марківу.

«Це не твої слова і не твоя вина, це не твої думки і не твоя війна. Але чому все навпаки?» – співає в новій композиції лідер гурту Андрій Марків. Назва пісні «Все Навпаки» символізує видозміни звичного розміреного життя багатьох українців, які через всім відомі обставини були вимушені взяти до рук зброю та вирушити на справжню війну, яку більшість з них раніше бачила хіба що в кінофільмах. Відтепер кожен їхній новий день у буквальному сенсі запалюється вогнем, надія невблаганно полишає, але серце продовжує битися, допоки всі вони разом та підтримують один одного.

За словами учасників «Фліт», свіжий трек увійде до наступного повноформатного альбому гурту, який стане вже п’ятим лонг-плей-релізом у дискографії франківців. Слідкуйте за новинами від колективу у соціальних мережах та не пропустіть наступні прем’єри!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *