Фліт – Ти не сам
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фліт – Ти не сам (Сингл)

Нагадаємо, що після цілого року музичного мовчання, франківчани з гурту «Фліт» кілька тижнів тому презентували свою новинку під назвою NonStop та анонсували прем’єри ще декількох наступних пісень, передуючих виданню п’ятого за ліком альбому. Слово з ділом, як бачимо, у команди не надто розходяться, адже вчора ввечері, 23 квітня 2017 року, у мережі з’явився ще один сингл «Ти не сам», робота над яким проходила на івано-франківській студії звукозапису Frost Magnetic під керівництвом місцевого майстра Олега Мороза.

Нова композиція «Ти не сам», так само як і її попередниця, має мотивуюче та навіть соціальне спрямування. У ній музиканти закликають слухачів не чіплятися за один життєвий берег, завжди прагнути дотягнутися до неба, та щоб там не сталося, які б сумніви не сповивали думки, ніколи не сумніватися у житті та триматися істини. Авторство даної життєствердної лірики належить Тарасу Семанишину.

Варто додати, що всі треки «Фліту», включно із новинками, з часом з’являються на сервісі Google Play, тому якщо ви дійсно бажаєте підтримати команду та, можливо, дещо пришвидшити наступні прем’єри, рекомендуємо вам придбати ліцензійний музичний контент за достатньо символічну грошову суму.

Українська музика: Фліт – Ти не сам

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *