FliT – Раптом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

FliT – Раптом (EP)

Раді проінформувати вас про прем’єру нового студійного міні-альбому «Раптом» від тепер вже американо-українського колективу FliT! Саме у цій платівці ви можете почути першого вокаліста гурту Володимира Новікова, який повернувся до складу команди після тривалої восьмирічної перерви. Не зважаючи на те, що учасники гурту вже близько десяти років мешкають за кордоном, усі шість пісень свіжого ЕР виконано українською мовою.

За словами музикантів, за допомогою міні-альбому «Раптом» вони прагнули поділитися з меломанами своєю енергією та позитивом. «Хлопці та Дівчата! Дорослі та малі! Ось посилання на новий EP «Раптом» від FliT. До вибору, до кольору! На всі смаки. Це тільки початок після тривалої перерви! А ви готові до свіженького FliTівського фольк-панкового драйву?» – пишуть учасники гурту у Facebook.

Окрім того, у мережі було анонсовано декілька живих виступів на підтримку ЕР у рамках великих літніх фестивалів України, а також два сольні концерти у Києві та Харкові. А вже після того, восени поточного року хлопці планують презентувати наступний, на цей раз англомовний EP, який обіцяють зробити не менш потужним аніж «Раптом».

FliT – Раптом
FliT y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *