Фліт – Останній Герой
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фліт – Останній Герой (Сингл)

Музичний пазл нового альбому івано-франківської ватаги «Фліт» продовжує потроху складатися у єдине ціле: нещодавно музиканти презентували у мережі ще один сингл зі своєї майбутньої платівки. Пісня під назвою «Останній герой», яка, до речі, не має жодного відношення ні до відомого телешоу, ні до культового гурту «Кіно», символічно стала п’ятим оприлюдненим синглом команди з майбутнього, п’ятого за ліком лонг-плею від «Флітів».

Натомість в основу треку покладено характерні для останніх робіт команди мотивуючі заклики про викреслення бездіяльності та апатії з життя, про важливість пізнання самого себе, необхідність саморозвитку та дій заради спільного блага. За словами учасників команди, не в останню чергу цей трек було зроблено задля збільшення рівня драйву під час такого довгоочікуваного літнього відпочинку потенційних слухачів, який наразі є фундаментальною основою думок більшості українців.

«Так само, як і кожен з вас, друзі, ми мріємо про сонечко і море, тому збираємося вирушити у повному складі на літні канікули. Ми дуже сподіваємося, що хай на краплю, але наш «Останній герой» зробить вашу відпустку ще драйвовішою та яскравішою. Отже, це наш завершальний трек першої серії синглів, що стартувала ще на початку року, а наступну композицію ми плануємо презентувати вже восени. А там, як то кажуть, і альбом не за горами. Гарного відпочинку», – звернулися до своїх прихильників музиканти «Фліт».

Варто зазначити, що запис композиції вже звично провадили на знаній франківській студії Frost Magnetic Records. Придбати новинку офіційно, зробивши тим самим власний внесок у скорішу появу майбутнього матеріалу, всі охочі можуть за допомогою сервісу Google Play.

Українська музика: Фліт – Останній Герой

Google Play

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *