Фліт – NonStop
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фліт – NonStop (Сингл)

Майже цілий рік часу знадобився франківчанам з гурту «Фліт» для того щоб порадувати своїх слухачів новим матеріалом, адже попередня композиція «Все Навпаки» з’явилася у мережі ще у березні 2016 року. Ну а наразі команда відзвітувала про завершення роботи над ще однією новинкою під назвою NonStop та оприлюднила даний нестримний сингл в Інтернеті. Нагадаємо, що на минулому тижні «Фліти» підігріли цікавість слухачів, завантаживши на свій YouTube-канал своєрідний тізер до треку, а вже вчора ввечері, 23 лютого 2017 року, сама пісня офіційно стала надбанням загалу. Додамо, що NonStop (не плутати з одним популярним напоєм) ви можете вільно послухати у соціальних мережах, або ж офіційно придбати на Google Play, підтримавши тим самим команду (віднедавна на Google Play за символічну плату можна придбати абсолютно всі релізи дискографії колективу).

Свіжий сингл NonStop, робота над яким, до речі, проходила на франківській студії Frost Magnetic Records, носить мотиваційний та навіть соціальний характер. У ньому «Фліт», та автор слів Тарас Семанишин, у притаманній собі манері радять не надто поспішати бігти по своєму життєвому шляху, адже, якщо вірити одному відомому прислів’ю, поквапившись, можна і встигнути. Саме сучасне життя у режимі NonStop, де часто-густо не вистачає часу на звичайні людські цінності, і стало об’єктом оспівування франківських поп-панків (якщо педантично слідувати самовизначеній музикантами стилістиці, то intelligent-панків).

Хлопці обіцяють більше не змушувати своїх шанувальників чекати майже цілий рік на бодай якісь музичні новини зі стану гурту, адже вже зараз у їхніх планах значиться видання ще декількох окремих синглів, за якими, рано чи пізно, має послідувати і п’ятий за ліком повноформатний реліз.

Фліт – NonStop

Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Алекс says:

    Воу-воу-воу, Флітяки повертаються! Сингл крут,тут без суперечок. Сподіваюся що альбом буде таким саме потужним. І не пропадайте так більше

  2. Hvost says:

    А мені якщо бути відвертим, не дуже сподобалось. Я це вже все чув раніше. Хай епізодично. Навіть у тих самих Флітів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *