Фліт – Коли мене знайдуть
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фліт – Коли мене знайдуть (Сингл)

«Коли мене знайдуть» – дуже влучна назва для нового синглу франківського гурту «Фліт», адже коли шанувальники альтернативної української музики дійсно віднайдуть цей трек на просторах соціальних мереж, щастю їхньому не буде краю. Але перед тим пошукати його все ж таки доведеться, адже прем’єри новинок від гучної команди чомусь останнім часом відбуваються достатньо тихо. Це, звісно ж, не може подобатися самим «Флітам» і наразі учасники команди вдалися до безпрограшного варіанту – конкурсу репостів. Тож якщо у вас присутнє велике бажання отримати фан-пак фірмової атрибутики колективу, читайте правила за наступним посиланням та приймайте участь у розіграші.

Повертаючись до самого синглу «Коли мене знайдуть», то його студійний запис вже звично проходив на студії Frost Magnetic Records (Івано-Франківськ)… Ну і фактично це вся інформація, оприлюднена музикантами «Фліт» у мережі. Але від себе зазначимо, що слідом за роботами «Все навпаки», NonStop та «Ти не сам», новинка стала четвертою оприлюдненою піснею після минулорічного виходу гурту зі творчої відпустки. Не зважаючи на драйвовий, веселий та позитивний характер обраної музикантами стилістики (яку вони називають intelligent punk), їхні останні композиції сповнені алегорій, мотиваційних закликів та соціальних тем, ще одним доказом чого нещодавно став сингл «Коли мене знайдуть». У ньому слухач віднайде тези стосовно пошуку власного «я» у світі, необхідності невпинного руху вперед та важливості завжди лишатися самим собою, муштруючи та вдосконалюючи водночас свою психологічну та фізичну особистість.

Додамо, що так само як і попередні сингли гурту «Фліт», композиція «Коли мене знайдуть» вже доступна для придбання у сервісі Google Play, а це є чудовим способом зробити власний невеличкий внесок у формування наступного, п’ятого за ліком студійного альбому «Фліт».

Українська музика: Фліт – Коли мене знайдуть

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *