ФлайzZzа та Антитіла – Двоє
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

ФлайzZzа та Антитіла – Двоє (Сингл)

Чи мрієте ви інколи вміти подорожувати у часі та просторі? Відтепер, з новим спільним кавер-треком луцького колективу «ФлайzZzа» та Тараса Тополі з гурту «Антитіла» під назвою «Двоє», у вас буде така можливість.

«Два сонця вгорі, два неба вгорі, між сонцем і небом горять дві зорі. Подвійні слова, подвоєний крок, у сні й наяву я лечу до зірок», – якщо ви ще досі не згадали ці рядки, то ми нагадаємо, що першоджерелом цієї популярної у свій час композиції був відомий у середині дев’яностих гурт «Фантом-2». Свій стиль музиканти називали модним визначенням євро-хаус, а згаданий трек увійшов у гучний дебютний альбом франківського колективу «Зоряні війни».

Один з засновників «Фантом-2» Роман Матіяш прокоментував нову роботу «ФлайzZzи» й «Антитіл», назвавши цю версію пісні та адаптивність під сучасний стиль доволі цікавими. Музикант зазначив, що певний розвиток композиції з лином часу є природнім і правильним, а також запросив своїх колег на філіжанку кави у Львові.

Окрім цього, нещодавно з’явилася друга версія згаданого кавер-треку – більш електронна та форматна – за участі CJ Mars-а. «Ми запросили до співпраці ще одного майстра своєї справи і в результаті отримали класний танцювальний реліз і більш форматну версію композиції для радіостанцій. Можливо, саме така варіація цього хіта комусь сподобається більше. Ми дуже хотіли дати йому друге дихання, адже в українській музиці є чим пишатися та кого цінувати», – розповів Андрій Тимчук з «ФлайzZzи».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *