ФлайzZzа – Сеньйоріта
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ФлайzZzа – Сеньйоріта (Лірик-відео)

«Йов-йов, чуєш мала, як червони Феррарі ти мене завела», – співають у своїй новій роботі позитивні лучани з гурту «ФлайzZzа». Свіжа композиція команди отримала назву «Сеньйоріта» та стала першою новинкою після тривалої творчої паузи відомого колективу. Зокрема, попередній альбом формації побачив світ ще три роки тому, але і він був добіркою каверів на пісні українських виконавців минулих десятиріч, які багато слухачів могли трохи підзабути. А що стосується згаданого нами треку «Сеньйоріта», то він являє собою авторську роботу гурту, наділену фірмовим позитивним настроєм та світлими музичними флюїдами музикантів.

«Композиція «Сеньйоріта» створена з характерним стьобом від «ФлайzZzи» – її текст цілком міг би гарно пасувати для якоїсь комедійної кінострічки на кшталт зміни ролями жінки та чоловіка, а музика добре підійшла би для танців у популярному нині латино-американському стилі», – кажуть про новинку учасники колективу, який цьогоріч святкуватиме вісімнадцятий ювілей своєї спільної творчої діяльності.

На додачу до синглу, для всіх тих, хто любить співати або просто хоче детальніше розібрати текст пісні, музиканти також презентували офіційне лірик-відео, створене Назаром Дубиною.

«Ми переконані у тому, що українців необхідно регулярно «підзаправляти» позитивом, адже проблем та сірості у нашому житті часто-густо і так вистачає», – йдеться у прес-релізі. Разом із тим зазначимо, що «позитивчик» від «Флайзи» не обов’язково має носити музичний характер, адже музиканти вирішили також поліпшувати емоційний стан співгромадян за допомогою своїх солодких смаколиків, виданих під власною назвою «ФлайzZzа». Наразі ці солодощі можна придбати у деяких магазинах Луцька, Ковеля та Володимира-Волинського, або ж замовити у будь-яке місто чи містечко України, написавши музикантам у соціальних мережах.

Українська музика: ФлайzZzа – Сеньйоріта

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *