ФлайzZzа – Ой, роду наш красний
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

ФлайzZzа – Ой, роду наш красний (Сингл)

Луцька «ФлайzZzа» презентувала слухачам своє бачення відомої пісні Ніни Матвієнко «Ой, роду наш красний», додавши до неї власне, більш сучасне музичне аранжування, кілька нових куплетів та струнні партії від львівського симфо-рок гурту «Rockoko».

За словами лідера «ФлайzZzи» Андрія Тимчука, також знаного як Тіма, їхній гурт у повному складі буквально стрибав до стелі від радості, коли дізнався про дозвіл Ніни Митрофанівни на використання однієї з найсильніших пісень її репертуару «Ой, роду наш красний».

«Тоді ми одразу ж вирішили братися до роботи для того, щоб дати новий, більш сучасний музичний подих пісні, яка датується 1988 роком. Нове аранжування ми робили із Альфом зі студії «Аромотерапія Запис». У результаті вийшла якась майже нереальна суміш жанрів: хіп-хопу, року, фольку та симфонічної музики», – розповів Тіма.

Варто додати, що вперше нову пісню лучани наживо представили публіці на цьогорічному фестивалі «Бандерштат», а реліз її студійної версії було спеціально приурочено до 24 річниці незалежності України. До того ж музиканти «ФлайzZzи» анонсували скору появу у мережі згаданого live-відео з «Бандерштату», а також танцювального реміксу на нову пісню від CJ Mars.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *