ФлайzZzа - Неповторність (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ФлайzZzа – Неповторність (Кліп)

Відомий український гурт «ФлайzZzа» родом із мальовничого Луцька, нещодавно відсвяткував ювілей своєї творчої діяльності. Та ще й який! Музиканти підкорюють українські та закордонні сцени вже цілих чотирнадцять років, здобувши за цей час велике коло шанувальників з усіх куточків нашої держави і не тільки. Спеціально до свого чотирнадцятиріччя, учасники «ФлайzZzи» підготували для своїх численних прихильників сюрприз – свіжу життєствердну композицію «Неповторність», а також відеокліп до неї. Слухачі зі стажем напевно згадають цю пісню, адже в дев’яності роки її виконувала українська співачка Оксана Білозір. «Ця композиція, яка зачепила нас ще на початку 90-х, тепер має новий подих від «Флайзюків». На думку нашого колективу, її актуальність ніколи не згасала, а зараз вона стала ще більш сильною та вагомою. У цей непростий час, коли ми втрачаємо своїх близьких і рідних, ми хотіли донести людям думку про те, що всі ми є дійсно неповторними, як і кожна мить нашого життя! Цінуймо один одного та борімось за Україну!» – зазначили учасники «ФлайzZzи» в анотації до свіжого кліпу. Привітати музикантів з такою визначною датою, а також залишити свої враження та коментарі відносно нового відео, ви можете на офіційних сторінках гурту ВКонтакті та Фейсбуці.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, ФлайzZzа, музика українською, украинская музыка, Флайззза, Флайза, кліп, неповторність, 2014


Копи-центр «Копир» предлагает своим клиентам печать флаеров в Киеве по самым доступным ценам и в самые кратчайшие сроки. Специалисты компании проконсультируют вас по всем интересующим вопросам и предложат оптимальный для вашего тиража способ печати.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *