ФлайzZzа – Двоє
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

ФлайzZzа – Двоє (Кліп)

«Чорно-білі дні в календарі»: презентуємо вам цікаву кавер-версію одного дуже відомого свого часу хіта, ні, не авторства гурту Amatory, як дехто з вас міг подумати, а значно старшого твору українського гурту «Фантом-2». Ті, хто уважно слідкує за новинами українського музичного простору може згадати, що близько року тому учасники гурту «ФлайzZzа» спільно з Тарасом Тополею з «Антитіл» вже оприлюднювали трек «Двоє» у якості окремого інтернет-сингу, а наразі музиканти луцької команди підготували до нього офіційний супровідний відеоряд.

Режисером виднограю виступив один з учасників «ФлайzZzи» Андрій Тимчук, він же Тіма, а зйомку та подальший монтаж матеріалу провадив Олександр Соловей. Знімальний процес проходив на місцевій студії «Home Place» Юрія Косюка та тривав близько 15 годин. До речі, окрім самих музикантів, до зйомок було запрошено дівчат з шоу-проект Diamond Stars, яких намастили спеціальною чорною фарбою та розписали їхні тіла рядками з пісні «Двоє». «Насправді, я була дуже щасливою, що нас запросили взяти участь у зйомках відео саме до цієї пісні, адже я від неї просто-таки тащуся!» – каже одна з дівчат Анна Рекретюк. Також у кадрі ви можете побачити Катерину Павлову, Анастасію Волдінер, Альону Павлюк, Аню та Андрія Цимбалюків, Машу та Дашу Гаврилюк.

Додамо, що самі учасники «ФлайzZzи» називають свій кліп «Двоє» чи не найкрутішим музичним відео за всю довгу шістнадцятирічну історію гурту, тому пропонуємо мерщій і вам ознайомитись з цією новинкою.

ФлайzZzа – Двоє

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *