ФлайzZzа – День Народження
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ФлайzZzа – День Народження (Кліп)

«ФлайzZzа» святкує своє п’ятнадцятиріччя! І на честь цього музиканти презентували в Інтернеті свій новий сингл із промовистою назвою «День Народження» та відеокліп до нього. Режисурою нового ролику, підбором костюмів, фонів та всіх інших аспектів займалась трійка вокалістів «ФлайzZzи» спільно із Дмитром Кухаруком (BL Studio), який, до того ж, знімав і пізніше монтував це відео.

«А ось і наш свіжесенький трек, за допомогою якого ви легко зможете прикольно і весело поздоровити друзів і колег із Днем народження. У його приспіві, ви, напевно, впізнаєте призабутий хіт Теодора Кукурузи, що вибухнув на самому початку 90-х років, а от у куплетах ви розпізнаєте себе – і те, як, зазвичай, у вас проходить це свято», – зазначили музиканти «ФлайzZzи».

Додамо, що пісня «День народження» увійшла до нового альбому каверів на відомі українські хіти під назвою «МК-60». Нова платівка гурту «ФлайzZzа» з’явилася у мережі близько тижня тому і наразі доступна для купівлі через iTunes та інші тотожні онлайн-сервіси.

Окрім того, в анотації до пісні учасники колективу висловлюють щиру подяку всім тим, хто був із ними поруч протягом всього п’ятнадцятирічного творчого шляху, підтримував їх, радив та надихав на нові звершення. Зі свого боку сайт «Нотатки про українську музику» також приєднується до численних поздоровлень та бажає музикантам ще як мінімум стільки ж років цікавої та успішної діяльності.

Теґи: ФлайzZzа, День Народження

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *