Флаєр - Між містами
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Флаєр – Між містами + Час летить

Молодий рівненський гурт “Флаєр” за короткий період свого існування відзначився дуже завзятим ставленням до творчості і неабияким працелюбством. Заснований у 2008-му році, колектив вже встиг презентувати дебютний студійний альбом, два професійних відеокліпи і видати декілька ЕР-релізів. “Флаєр“, який спочатку було створено у рамках Рівненського державного гуманітарного університету наразі активно гастролює найбільшими містами України і має досить велике, чітко сформоване коло прихильників. За рік після створення, музиканти представили свій перший реліз – міні-альбом “Весна“, а своє триріччя хлопці відзначили повноцінним диском “Між Містами“, робота над яким часто-густо тривала у режимі нон-стоп. За словами музикантів, деякі пісні платівки перезаписувались по декілька разів задля досягнення запланованого результату, а після повного закінчення роботи “Між містами” довелося рятувати зі згорілого комп’ютера. Проте, не зважаючи на всі незгоди, альбом все ж таки побачив світ і зайняв почесне місце у дискографії гурту.
У 2012 році світ побачив останній на даний момент реліз гурту “Флаєр” – сингл “Час летить“, що вмістив у собі однойменну композицію в акустичній і роковій версіях і мінус до пісні. До роботи над ЕР було долучено багато запрошених музикантів, за допомогою яких звучання вдалося вивести на більш високий рівень, не зважаючи на деякі зміни у складі формації. Попри всі проблеми “Флаєр” продовжує створювати якісну українську музику задля своїх шанувальників. Чекаємо незабаром нових релізів від музикантів!

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/7840430″ params=”color=4b4846&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *