Флаєр - Місто моє
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Флаєр – Місто моє

Учасники рок-гурту “Флаєр” на 730-річчя рідного міста Рівне презентували пісню “Місто Моє“, а також відеокліп на неї. За словами музикантів “Флаєру“, саме місто надихало їх на написання данної композиції і, до речі, багатьох інших з репертуару гурту. Більш того, Рівному вони завдячують успіхом, якого їм вдалося досягти за творчий період існування гурту, адже воно повсякчас допомогало учасникам колективу стати справжніми професіоналами своєї справи, сформувати музичні вподобання і напрями розвитку гурту “Флаєр”.
Допомагали музикантам в реалізації їхнього подарунку учасники мистецького центру “Зефір Мюзік”, а також безліч небайдужих творчих особистостей, що радо долучились до створення відеороботи. Зйомки, зрозуміло, проходили у Рівному, а результати роботи всі бажаючі могли оцінити у день міста на багатьох місцевих телеканалах.
За словами учасників гурту “Флаєр”, в своєму новому кліпі вони прагнули передати всю свою любов до рідного міста, а також показати на відео його красу і буденне життя.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *