Fireplace – Почуття
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Fireplace – По4уття (EP)

Як мінімум ще раз ім’я вокаліста Андрія Лучанко та назва гурту Fireplace звучатимуть разом, адже сьогодні відбулася офіційна інтернет-прем’єра їхнього нового спільного міні-альбому під назвою «ПО4YТТЯ». Платівка вмістила у себе шість авторських україномовних треків, просякнутих проблематикою боротьби людини за власну особистість, пошуку себе та свого життєвого призначення. Робота над релізом тривала протягом останнього півріччя.

Нагадаємо, що раніше було поширено інформацію про припинення співпраці Fireplace та Андрія. «Вихід Андрія зі складу гурту – його цілком свідоме рішення, яке ми поважаємо і тому бажаємо Андрію творчих успіхів!» – йдеться у повідомленні на сторінках у соціальних мережах. Разом з тим музиканти зазначили, що ЕР «ПО4YТТЯ» – останні на даний момент результати їхньої спільної музичної діяльності і команда розпочала пошуки нового фронтмена.

«Думаю, вже з перших секунд звучання не складно буде зрозуміти, що цей альбом дещо відрізняється від попереднього EP Against the stream. Пісні досить різні, загальний настрій альбому більш меланхолійний, а звучання більш вінтажне, з вираженим відтінком «олдскульного» гаражного року, але із сучасною домішкою елементів електронної музики. За своєю суттю, цей ЕР є вираженням тих думок, «сплеском» тих почуттів, які, в тій чи іншій мірі, на той момент відчував кожен, хто взяв участь у його створенні. Тому саме назва «ПО4YТТЯ» стала його найбільш доречною характеристикою», – розповів «Нотаткам» Ігор Мережаний, барабанщик Fireplace, який також займався зведенням, мастерингом та саунд-продюсуванням новинки.

За словами учасників Fireplace, кожен ваш майбутній відгук та поширення треків у мережі стануть для них найкращою подякою за виконану роботу, тому не соромтеся залишати свої враження та коментарі про музичний матеріал на офіційних сторінках колективу в Інтернеті.

Українська музика: Fireplace – По4уття

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *