Fireplace – Не відпускай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Fireplace – Не відпускай (Альтернативна версія)

Пісня столичної команди Fireplace під назвою «Не відпускай», до якої нещодавно також було презентовано відеокліп, отримала свою альтернативну варіацію. При чому ця версія є альтернативною не тільки у значенні «іншою», але й у розумінні потужного гітарного саунду. Саунд-продюсер роботи Ігор Мережаний зазначив, що він мав на меті використати у пісні класичне звучання стилістики альтернативного року а-ля Kings Of Leon, трохи прикрасивши його сучасними електронними елементами, ну а що ж з цього вийшло – слухайте трохи нижче!

«Ідея оновити аранжування пісні «Не відпускай» виникла достатньо раптово – під час «джему» на одній з репетицій ми ні з того ні з сього почали розвивати цю гітарну ідею, поки не зрозуміли, що вона дійсно працює та може привести до цікавих результатів. Зважаючи на те, що першою світ побачила саме повільна версія композиції, тому, цілком можливо, у багатьох склалося враження, що Fireplace – це колектив хлопців-романтиків, певною мірою це й так, але все таки наша сутність більше тяжіє до звучання на зразок даної новинки», – поділився з «Нотатками» вокаліст Fireplace та фіналіст шоу «Голос Країни» Андрій Лучанко.

Разом з тим співак зазначив, що наразі Fireplace активно працюють над створенням свого майбутнього повноформатного альбому, де їхня гітарно-рокова сутність зможе проявити себе на всі 100%. Реліз платівки, що має продемонструвати слухачам повний спектр особистостей команди, заплановано на квітень, тож слідкуйте за новинами!

Українська музика: Fireplace – Не відпускай

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *