Фіолет – Зовсім не боляче
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Зовсім не боляче (Кліп)

Чудовий акомпанемент сьогоднішнього дощового столичного дня – пісня «Зовсім не боляче» гурту «Фіолет», до якої музиканти презентували офіційний кліп.

Як зазначив фронтмен команди «Фіолет» Сергій Мартинюк (він же Колос), композиція «Зовсім не боляче» є своєрідним підсумком його власної love-сторі, що тривала протягом останніх семи років. Цю пісню він написав у важкий життєвий період, який потребував від співака певних рішень щодо того, що саме треба робити далі у стосунках, та чи варто здійснювати подальші спільні кроки в цілому. Колос довго не був впевнений у тому, чи варто ділитися цією інтимною життєвою частинкою зі загалом, а також не знав, чим саме стала для нього дана композиція – вибаченням, моментом ностальгії, чи символічною крапкою у відносинах.

«Ділюся з радістю, друзі. Все як і хотілося: плівка й нічого зайвого. Бережіть важливе і важливих», – пише музикант у соціальних мережах.

Режисером кліпу «Зовсім не боляче» виступив Віталій Карабань, а головний жіночий образ у кадрі втілила Альбіна Гончар. Нагадаємо, що сама пісня потрапила до збірки під назвою «Стежка», виданої декілька місяців тому (деталі за наступним посиланням).

Фіолет – Зовсім не боляче
Слухати та придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *