Фіолет – Залишимось друзями
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Залишимось друзями (Кліп)

Учасники гурту «Фіолет» підготували для своїх шанувальників чергову новинку – кліп на пісню «Залишимося друзями», яка, за словами музикантів, є символом літа 2020 року. Літа, у якому, попри всі виклики і труднощі, ми навчалися любити самих себе, оточуючий світ і людей по-новому.

Цікаво, що окрім україномовної варіації пісні «Залишимося друзями», існують також версії іспанською та білоруською мовами.

«Ми вирішили зробити три інтерпретації пісні різними мовами. Іспанська версія з’явилася, щоб зафіксувати настрій вулиць Барселони — момент і місце, де народився трек. Цьогоріч у лютому нам вперше за кілька років дозволили зіграти концерти у Білорусі, тому ми дуже хотіли підготувати особливий сюрприз для наших прихильників у сусідній країні. Символічно, що вихід першої за останні шість років пісні білоруською мовою у творчості «Фіолету» співпав з протестними подіями у цій країні», — зазначив Сергій Мартинюк, він же Колос.

Режисура, зйомка та монтаж кліпу: Варвара та Віталій Шевчук.

Зауважимо, що композиція «Залишимося друзями» є другим синглом з майбутнього альбому команди після оприлюдненої трохи раніше роботи «Слово даю».

Фіолет – Залишимось друзями
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Леонід says:

    При всій повазі до музик, люблю Вашу творчість, якби сусіди меньше носа пхали у чужі справи, було б краще. у Білорусі розумні і добрі люди живуть, одвічний конфлікт батьків з їх бажанням зберегти фундаментальні речі і дітей, з бажанням розширювання свідомості і розвитку, у своїй родині самі здатні вирішити. Взаємодія буде, бо час для цього прийшов. Це нормально. А не нормально, коли під шумок, сусіди лізут, щоб вкрасти, вбити і згубити. Що нарвана Росія, що розбещена і самовпевнена ЄС. А Україна бажає благополуччя, миру і процвітання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *