Фіолет – Все чесно
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Все чесно (Лірик-відео)

Титульна пісня «Все чесно» з однойменного міні-альбому гурту «Фіолет» отримала візуальне втілення у вигляді лірик-відео. Зйомки проходили у жовтні 2019 року: до них було залучено не тільки учасників колективу, але й представників фан-бази команди, так званої #Фіолетfamily.

Зауважимо, що ідея мінімалістичного відео, у якому на світлому фоні слова пісні співають друзі гурту не є новою (зокрема не так давно Animal Джаz у подібній манері створили ролик «Чувства»), але саме за допомогою такого прийому формація зуміла виконати задум щодо створення максимально світлого і, відповідно до назви, «чесного» контенту.

За словами лідера гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка, ролик «Все чесно» видається йому чи не кращим прощанням із минулим 2019 роком, з усіма його важливими і теплими моментами. Співак щиро подякував усім залученим у зйомках, а особливо учасникам #Фіолетfamily, серед яких були не тільки кияни, але і люди, які спеціально для знімального процесу приїхали до столиці. Він також додав, що попереду особисто на нього чекає цілий рік внутрішніх і зовнішніх змін, рік роботи над майбутнім альбомом, тому виконавиць побажав усім меломанам і самому собі максимального натхнення.

Варто також додати, що музиканти вирішили подарувати приємні подарунки авторам трьох найоригінальніших коментарів під новим відео «Все чесно» на YouTube, тому не забудьте поділитися там і своїми враженнями стосовно новинки.

Фіолет – Все чесно
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *