Фіолет - Вігвам
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Вігвам

Сьогодні, 11 березня, новий альбом луцького гурту «Фіолет» під назвою «Вігвам» з’явився у всесвітній мережі Інтернет й наразі доступний для вільного завантаження. Нагадаємо, що спочатку нова платівка була представлена для завантаження за символічну плату лише через музичний сервіс Itunes, проте і зараз кожен охочий підтримати виконавців, може придбати електронну весію «Вігваму» за посиланням, або ж компакт-диск з новим альбомом під час майбутнього туру команди. Туру, присвяченому пам’яті сучасних героїв України – «Небесної сотні», у який учасники гурту вирушать 18-го березня. Майбутнє турне, до речі, відбудеться в дещо оновленому складі фіолетової команди, адже до колективу приєднався відомий піаніст Єгор Грушин, який також приймав участь у записі «Вігваму» на столичній студії «Звукоцех».
«Вігвам – це ритуальне місце духовного очищення й відродження для індіанців, – розповів фронтмен гурту Сергій Мартинюк, – тож нехай і для всіх тих, хто цей альбом послухає, він стане ще однією спробою стати кращими». «Кінцева стадія роботи над альбомом проходила на тлі важливих революційних подій в Україні, які ознаменували собою початок будівництва нової держави. Держави, яка починається з кожного з нас. «Вігвам» – це наша спроба закладення міцного духовного фундаменту нового життя. Осторонь не може лишитися ніхто – ні водій маршрутки, ні вчителька у школі, ні музикант на сцені», – також зазначив Колос.
П’ятнадцять композицій нового альбому «Фіолету» – це підсумок спільних напрацювань музикантів за весь минулий 2013-й рік. Зазначимо, що більшість шанувальників гурту напевно вже встигли ознайомитися щонайменш з двома піснями платівки, адже «Обличчя» та «Картаті сорочки» були представлені раніше у якості синглів.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/26343210″ params=”color=1e1e1d&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, фіолет, музика українською, украинская музыка, фіолет новий альбом, фіолет 2014, Фіолет – вігвам, Фіолет – Вігвам (2014), Скачати Вігвам, завантажити новий альбом Фіолету

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *