Фіолет – Вечірній Львів
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фіолет – Вечірній Львів (Кліп)

Слідом за новим альбомом «Пісні любові на полі бою», луцькі музиканти з гурту «Фіолет» презентували новий мінімалістичний відеокліп на пісню «Вечірній Львів», що вмістив у себе мальовничі панорами найбільш романтичного українського міста.

Знімали нове «фіолетове» відео друзі гурту з рівненської відео/фото студії Stay In Focus. До речі, всі охочі львів’яни вже зовсім скоро зможуть наживо послухати присвячену своєму рідному місту композицію разом з багатьма іншими старими і новими творами «Фіолету», адже місто Лева входить до переліку міст туру на підтримку нового альбому. Слідкуйте за розкладом.

Цікаво, що учасники гурту «Фіолет» вже задумали екранізацію ще однієї нової пісні зі свіжої платівки, та закликають долучитися до створення нової відео роботи «Молодість» прихильників колективу. «Ми хотіли би зробити наше наступне відео спільно з Вами: для цього просимо вас зафільмувати себе чи своїх друзів за допомогою будь-яких підручних гаджетів, та відобразити у кадрі те, що на вашу думку якнайкраще символізує молодість. Ми не ставимо перед вами будь-яких цензурних обмежень, лишень просимо вкластися у 20 секунд. Надіслані Вами ролики і стануть основою майбутнього кліпу!» – написали на сторінках в соціальних мережах учасники гурту. Відео будуть прийматися на електронну скриньку kolossok@gmail.com включно до 4 листопада.

Теґи: Фіолет, Вечірній Львів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *