Фіолет - Уяви собі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Уяви собі (Кліп)

Поп-рок команда «Фіолет» презентувала романтичне чорно-біле відео до пісні «Уяви собі». У центрі даної роботи зображено історію відносин двох молодих людей, яку втілили у кадрі акторка Антоніна Хижняк, знана за участю у серіалі «Спіймати Кайдаша» та лідер гурту Сергій Мартинюк (він же Колос).

Режисура кліпу: Олександр Хоменко. Історія у відео «Уяви собі» розгортається у реверсній послідовності – від фінальної частини до миті знайомства головних героїв.

Фіолет - Уяви собі

Колос: «Ми ніколи не знаємо, що принесе зі собою завтрашній день і яке з наших «кохаю» виявиться останнім. Ми тримаємося думками за сьогоднішній день, руками і серцем за найближчих. Згадуємо, мріємо, любимо вже і сьогодні. Ніби завтра нема, а нам знову сімнадцять.

Я хочу згадати людей, котрі причетні до створення пісні та відео. Згадати і подякувати.

Артуру Данієляну за аранжування, звук, роки співпраці. Роману Андрухіву за гітари і завжди тверезий погляд на те, що ми робимо. Анастасії Зазуляк і Вікторії Балюх за обкладинку треку, яку ви могли бачити на стрімінгах. Антоніні Хижняк за твою професійність, авантюрність та підтримку на знімальному майданчику. Олександру Хоменку та всій твоїй команді творців відео за оперативність, стиль і дружній вайб. Катерині Ващук за саппорт усіх процесів, комунікації і загальний менеджмент нашої двіжухи».

Фіолет – Уяви собі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *