Фіолет – Тиша
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Тиша (Сингл)

«Скільки сили у мене лишилось для болю?» – задається символічним питанням Сергій Мартинюк з луцького «Фіолету» в новому чуттєвому синглі команди під назвою «Тиша», який виконавець вже встиг охрестити одним з найсумніших за настроєм творів колективу. Запис та зведення новинки вже звично для колективу відбувалися на луцькій студії Романа Сороки.

За словами лідера «Фіолету», пісня «Тиша» є абсолютно новою та фактично була написана напередодні самого Нового року за якихось три з лишком години. «Ця композиція народилася під враженням від спіритичного сеансу, а також від мого знайомства із загадковою дівчинкою Віолеттою, котра нашепотіла мені на вухо кілька химерних історій», – таємничо коментує новинку Колос.

Разом з тим, «Тиша» стала символічним продовженням активної творчої діяльності Колоса та «Фіолету»: у жовтні 2016 року гурт презентував свій міні-альбом True Love, відіграв тур на його підтримку, оприлюднив концертне відео «Пусте», а буквально тиждень тому Сергій представив на розсуд прихильників перший сингл свого сайд-проекту Kolos & Brothers. Але і це ще не все й уважні шанувальники сучасної української музики могли побачити виконавця разом з іншими відомими артистами у новому кліпі гурту «Роллікс». Варто також зазначити, що «Тиша», не зважаючи на свою новизну, не є останнім написаним віршем Колоса у минулому році, тож цілком можливо, що вже за деякий час, усі ми послухаємо покладені на музику рядки під назвою «Старий новий старий».

Фіолет – Тиша

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *