Фіолет – Тиша
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фіолет – Тиша (Кліп)

Зробивши напередодні дуже неочікувану для всіх прихильників заяву, Колос з гурту «Фіолет» вже значно менш неочікувано оголосив у соціальних мережах про прем’єру нового кліпу до пісні «Тиша». Відео до композиції, яку автор називає одним зі своїх найсумніших творів, випало знімати спеціалістам львівської команди Stay in Focus, знаним за попередніми кліпами гурту – «21 грам» та «Вечірній Львів». Окрім Колоса, у кліпі можна побачити львівську художницю Юлію Марченко, авторку офіційної обкладинки до синглу «Тиша».

«Людині часто бракує витримки і часу, аби дочекатися змін, або для того, щоб самою стати джерелом і рушійною силою змін», – коментує новинку Сергій Мартинюк, водночас проводячи паралелі зі своїм нещодавнім оголошенням. Справа у тому, що кілько днів тому Сергій, він же Колос, розповів про припинення співпраці з чинними музикантами гурту «Фіолет», пообіцявши за якийсь час представити нових учасників команди. «Зміни стали невідворотними, якими б болісними вони не були. Хочу подякувати неймовірним людям та музикантам – Валіку Миронюку, Вадиму Захарченку, Петру Свісту та Андрію Олексюку за роки плідної праці. Це було дечим більшим за музику і, хочеться вірити, тим, що ми пронесемо через все життя», – йдеться у повідомленні. За словами Колоса, такому рішенню передував цілий ряд внутрішніх та організаційних факторів, які не дозволяли максимально ефективно працювати на благо «Фіолету».

Зрештою, ці зміни відбудуться не миттєво і команда обіцяє у повному складі відіграти всі анонсовані та не анонсовані фестивальні виступи влітку. Слідкуйте за новинами та анонсами!

Українська музика: Фіолет – Тиша

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *