Фіолет – True Love
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – True Love (EP)

Зворотній відлік днів від музикантів луцького гурту «Фіолет» вже завершено, тож відсьогодні всі слухачі нарешті мають можливість ознайомитись зі свіжим міні-альбомом команди під назвою True Love! Новий реліз вмістив у себе вісім «фіолетових» композицій, серед яких чотири абсолютно нові треки, та ще чотири композиції, що отримали нове, значно прогресивніше, життя. Загалом матеріал EP видався значно важчим за попередні роботи хлопців, цікаво звучать вкраплення електронних елементів, проте варто одразу ж заспокоїти численних прихильників, чи то вірніше сказати прихильниць – фірмовий романтизм формації нікуди не подівся, а просто засяяв новими гітарними фарбами.

«True Love, або ж «Справжня любов», характеризує «Фіолет» періоду останнього календарного року – року змін, пошуків та експериментів. Близько року тому зі складу гурту вийшов наш постійний гітарист Коля Тимощук (який вже записав свій сольний сингл – прим.), і до колективу влилась нова людина – Вадим Захарченко, що має неймовірний досвід виступу у найрізноманітніших музичних проектах. Так вже сталося, що саме з його приходом почали вимальовуватися нові вектори розвитку «Фіолету». Протягом останніх дванадцяти місяців ми кидалися від одних крайнощів до інших, намагалися розвинути задані вектори, і тепер з гордістю ділимося з вами результатами цієї творчої роботи під назвою True Love», – розповів лідер гурту Сергій «Колос» Мартинюк.

За словами Колоса, наразі доволі важко сказати, куди далі буде рухатись «Фіолет» і яку музику він буде грати, але співак щиро дякує кожному учаснику #фіолетfamily, яка безперервно надихає і підтримує гурт в усіх його ідеях. До речі, на сторінках «Фіолету» у соціальних мережах ви можете почитати відгуки про платівку True Love від представників #фіолетfamily та колег команди по музичному цеху. Зокрема свої міні-рецензії вже написали Олексій Шманьов з «Карни», Віталій Калініченко з «Веремія», Володимир Шерстюк з Kozak System, Віктор Винник з «Мері», Сашко Положинський та інші.

Завантажити
Google Play


Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Антдрій Вервітський says:

  Оце ви оперативно працюєте – не встиг Фіолет викласти свій True love у соц. мережі, а тут вже все є)) Дуже дякую)

 2. Santa Cruz says:

  Ох щось мені дуууже підказує, що засяде надовго цей True Love в моєму плейлисті. Фіолет постарався на славу. Перший трек взагалі бомба бомбезна!!

 3. Назар says:

  8 пісень, з них 4 старих, тяжчий саунд нафіг не потрібен, як для ЕР слабо, найгірший з усіх.
  Сподіваюсь, що виправитесь

 4. Сергей says:

  Послушал “True Love” от “Фиолета”. Обычно, не оставляю комменты, но сейчас решил. Это огромный шаг вперед, новое дыхание, если хотите. Утяжеление звука оправдано и очень в тему. Аранжировки стали неожиданными и цепляющими. Чувствуется, что работа была проведена огромная и смена звучания – это не просто желание следовать модным тенденциям, а необходимость, потому что сами ребята выросли как музыканты, им стало тесно в прошлом звуке.
  Сейчас это уже другой “ФIОЛЕТ”… Громкий, наглый, немного сумасшедший

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *