Фіолет – True Love
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фіолет – True Love (Кліп)

Презентувавши на Свято всіх закоханих свою нову офіційну відеороботу під назвою True Love, учасники гурту «Фіолет» вирішили у ній продемонструвати глядачам те саме оспіване кохання, при чому в абсолютно прямому сенсі цього слова, так би мовити, процес його творення. Тому новий кліп команди було доповнено легким еротизмом пікантних сцен у виконанні подружньої пари головних героїв – Віктора та Олі Голікових. Режисером ролику виступив вже знаний прихильниками лучан (завдяки своїй роботі над кліпом «Скинем светри») Володимир Штунь, який, до того ж, разом із Станіславом Арнольдом виконував функції оператора-постановника.

«Гадаю, на цей раз ми всі як мінімум напрацювали дійсно гарну картинку. Крижана ніч у заводському цеху в оточенні маршрутних трансформерів того безперечно вартувала. Принагідно, хотілося би подякувати всім присутнім у кадрі і поза ним: без вас нічого цього не було би – колеги, друзі, рідні, кохані, близькі, і навіть випадкові працівники луцького автозаводу, на якому на всю країну виготовляються «Богдани». Кохання всім нам!», – зазначає лідер фіолетової команди Сергій Мартинюк.

Також нагадаємо, що вже у наступний вівторок, 21 лютого 2017 року, світ побачить анонсований раніше альбом сольного проекту фронтмена «Фіолету» Kolos & Brothers під провокативною назвою Kamasutra. Окрім того, нещодавно було оголошено частину розкладу супровідного концертного туру, з яким ви можете ознайомитися у соціальних мережах.

Фіолет – True Love

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *