Фіолет - Сини
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Сини (Сингл)

Сьогодні, 12 серпня 2014 р., у мережі з’явився новий сингл луцького гурту «Фіолет» – пісня «Сини», яка присвячується героям України, які просто зараз на сході боронять нашу землю від ворогів. «Ця пісня є тим духовним мінімумом, який ми, як музиканти, маємо змогу зробити у ці дні. Композиція в підтримку тих, хто відстоює наше законне право на незалежність і мирне небо над головою. Пісня в пам’ять про наших героїв, які пішли, лишивши по собі гідний для наслідування приклад відданості країні та власним ідеалам. Ніхто і ніщо не має бути забутим», – зазначив фронтмен гурту Сергій Мартинюк.
Музиканти розповіли, що пісня «Сини» була створена і записана за досить короткий часовий проміжок. Учасники гурту висловлюють щиру подяку всім, хто допоміг реалізувати і втілити у життя цей задум. Зокрема, багато для видання композиції зробив Роман Сорока, який у співпраці з хлопцями займався зведенням та аранжуванням нового треку. Саме на його луцькій студії, на якій «Фіолет» раніше записував альбом «Rock’n’love» та ЕР «Атоми Щастя» було записано цю нову пісню. Також до запису пісні долучився відомий луцький музикант Юрій Кльоц, який виконав контрабасну партію.
Учасники гурту також висловлюють вдячність за подальше поширення даної композиції, а також за ваші відгуки і коментарі, які ви можете залишити на офіційних сторінках колективу в соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *