Фіолет – Слово даю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Фіолет – Слово даю (Лірик-відео)

Поп-рок гурт «Фіолет» випустив у світ свій новий сингл «Слово даю» у супроводі офіційного лірик-відео. Дана композиція стала першим оприлюдненим синглом з майбутньої студійної платівки, реліз якої команда запланувала на осінь наступного року. До слова, майбутній альбом обіцяє стати доволі незвичним для прихильників формації, адже його буде рясно наповнено не тільки любовною, але і соціальною лірикою.

Робота над піснею «Слово даю» відбувалася під час карантину, тому більшу частину матеріалу для майбутнього треку музиканти накопичували дистанційно на домашніх студіях. Цікаво, що початково цей трек мав стати потужною «стадіонною» піснею, але за поради саунд-продюсера Артура Данієляна, він трансформувався у роботу зі значно інтимнішим характером.

Як розповів лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк (ака Колос), у цій історії піде мова про протиставлення дитинства і юності, розбитих колінок та перших боязких почуттів, із сьогоденням та усіма його актуальними проблемами і викликами.

«Це історія, яка для мене ознаменувала початок виходу із затяжної депресії», – каже автор.

Варто також додати, що учасники гурту «Фіолет» незабаром розпочнуть роботу над створенням офіційного кліпу до пісні «Слово даю», тому слідкуйте за наступними новинами від колективу.

Фіолет – Слово даю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *