Фіолет – Слово даю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Слово даю (Кліп)

Учасники гурту «Фіолет» зняли соціальний відеокліп до першого синглу з майбутньої студійної платівки — пісні «Слово даю». На меломанів чекає історія про юність та дитинство головного героя, який повертаючись до рідного міста, знову зустрічає свої дитячі проблеми, страхи та розчарування.

Режисер-оператор: Валерій та Анна Стратюк; ідея: Сергій Мартинюк.

«Сама пісня, вона більше присвячена дитинству, юності, дозріванню чоловіка, дорослішанню, тому, як формуються наші емоційні і фізичні м’язи. Але коли підійшов момент зйомок кліпу, ми вирішили що хочемо поговорити про те, про що ще ніколи не говорили. Про те, про що і зараз, і тоді, 20-30 років тому, було не популярно говорити. Це тема насильства у сім’ї, від якого страждають діти. В Україні величезна кількість тих дітей, які потерпають і від фізичного насильства з боку батьків, і, найчастіше, емоційного. Більшість з цих дітей навіть не знають, до кого звернутися по допомогу, часто соромляться про це говорити.

Власне, у своєму дитинстві я теж пройшов крізь схожі речі, між моїми батьками відбувалися просто таки треті світові війни. Це, звісно ж, позначалося на мені зі сестрою. Ми вирішили цю історію певною мірою розказати. У кліпі я повертаюся флешбеками у своє дитинство, мене малого грає мій рідний брат Богдан, якому тринадцять років… Ми вирішили все ж таки підняти цю тему, тему дітей, які змушені тікати з дому, точніше не стільки тікати безпосередньо, скільки шукати альтернативу, підтримку на стороні. Добре, коли у дітей це закінчується гарною компанією, гітарою, гуртками, ще якимось двіжем. Але для багатьох це закінчується сумно», – розповів про кліп «Слово даю» Сергій Мартинюк ака Колос.

Цікаво, що гурт «Фіолет» планує і надалі підтримувати цю тему, співпрацювати з фондами, які займаються подібними питаннями, проводити зустрічі з підростаючим поколінням, тощо.

Фіолет – Слово даю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *