Фіолет - Щось Моє
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фіолет – Щось Моє

Сьогоді луцький гурт “Фіолет” оголосив про поповнення у своєму творчому відеодоробку: музиканти презентували спліт-кліп на пісню “Щось моє“, що вмістив у себе кадри з позалаштункового життя формації. Це фестивальне літо видалось багатим на події для хлопців з “Фіолету“, тому на відео можна побачити нарізки з багатьох великих цьогорічних фестивалів (“ФранкоМісія”, “Файне місто”, “Схід-рок” та “Woodstock Україна”). Більшу частину представленого відео знімав фронтмен гурту Сергій Мартинюк, а басист колективу “acloneofmyown” Олександр Стратонов надав ролику фінального вигляду.
Метою кліпу було донести до глядача частинку життя музикантів у її первісному вигляді, такою, якою вона існує насправді. Ту частинку, що лишається непоміченною для більшості шанувальників і проходить у дорозі між двома пунктами призначення. Чи то з огляду на щільний концертний графік чи то на особисте житті. Адже всі ми постійно кудись прямуємо і поспішаємо і як добре, коли поруч опиняються гарні друзі, з якими можна передивитись ту маленьку часточку свого життя з усмішкою, жартуючи і невимушено.
Відео на пісню “Щось Моє“, окрім інтернет-презентації також згодом можна буде побачити у ротації всеукраїнського телевізійного каналу “А-ONE”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *