Фіолет – Саме собою
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Фіолет – Саме собою (Кліп)

«Падав торішній сніг під серцебиття ледь чутне…»

Учасники гурту «Фіолет» випустили нову ліричну пісню «Саме собою» у супроводі офіційного відео. За словами музикантів, на створення цієї роботи їх надихнув нещодавній великий концерт в клубі Атлас, всі присутні там максимально щасливі обличчя, атмосфера, а ще теплий грудень.

«Прем‘єра! Без зайвих слів, гучних анонсів. Класно, якщо композиція швидко народжується і так само швидко отримує своє студійне втілення. Дякую брату Сергію Тимощуку за чудову мелодію і настрій, Роману Андрухіву & Олександру Форсюку за музику, Іллі Рєзнікову за звучання і зведення, Олексію Мазуру за мастеринг, Каті Ващук за організацію, Варварі Шевчук за круте фото для обкладинки синглу, Олексію Кудрявцеву (оператор та монтаж) за точний по настрою ролик і Києву за головну роль у ньому. Приємних вражень!» – коментує Сергій Мартинюк.

Також нагадаємо, що не так давно Сергій (він же Колос) презентував кліп до пісні «Бібліотека», яка народилася ще у далекому дві тисячі сімнадцятому році, а пізніше підкорила Tik Tok та несподівано отримала друге життя у дві тисячі двадцять першому. Переглянути відео можна за наступним посиланням.

Фіолет – Саме собою

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *