Фіолет – Романтика
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Романтика (Сингл)

Напевно вже всі прихильники луцького «Фіолету» чули про грандіозні зміни у складі гурту: нещодавно лідер команди Сергій Мартинюк неочікувано для багатьох оголосив абсолютно оновлений склад музикантів, до якого разом із ним увійшли Антон Панфілов (ударні), Максим Міщенко (гітара) та Дмитро Кірічок (бас). А сьогодні хлопці вже закінчили роботу над своєю першою спільною піснею під назвою «Романтика», презентувавши новинку на кількох вітчизняних радіохвилях та у соціальних мережах. Саунд-продюсером свіжого треку гурту «Фіолет» (та заразом усього майбутнього альбому) виступив відомий спеціаліст Артур Данієлян, знаний за співпрацею з командами «Бумбокс», «Тартак», «СКАЙ», «ТНМК», «Без Обмежень» та іншими.

Робота над треком «Романтика» стартувала ще зі старим складом команди в Луцьку, але безпосередньо у записі фінального варіанту взяли участь вже нові музиканти. «Наша «Романтика» народилася ще минулого травня, під час чергового міжконцертного переїзду та в нападі туги за рідним домом. Рядки майбутньої пісні та мелодія за лічені миті були зафіксовані телефонним диктофоном на задньому подвір’ї заправки. Мить була ідеальна: зоряне небо, темне поле і груди, переповнені любов’ю та вдячністю до саме тих людей і світу загалом. Співпраця з Артуром Данієляном надала пісні нового звучання, впевненості та крил. Не можу пригадати більш світлішої речі в нашій творчості. Віриться, що «Романтика» стане однією з тих пісень, якою запам’ятається літо 2017 року», – розповів Колос.

Як зазначали раніше музиканти, ця пісня про важливість дрібниць, речей та випадків, а також про всіх живих людей, які люблять, помиляються, залишають і повертаються, вірять, чекають та йдуть лише вперед.

Додамо, що спільно з режисером Костянтином Михайловим «Фіолет» готується екранізувати свою «Романтику» та закликає прийняти участь у зйомках усіх охочих шанувальників. Деталі у відео інструкції.

Українська музика: Фіолет – Романтика

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *