Фіолет – Романтика
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Фіолет – Романтика (Кліп)

Романтизмом гурту «Фіолет» здивувати шанувальників сучасної української музики, напевно, майже неможливо, втім, саме на цей аспект учасники колективу вирішили знову зробити наголос у рамках нової сторінки своєї творчої діяльності. Не так давно команда оприлюднила у мережі свій новий студійний сингл «Романтика», записаний в абсолютно оновленому складі музикантів, а наразі вже готова презентувати офіційний відеоряд до цієї, без сумніву важливої для них, роботи. Режисером свіжого кліпу виступив Костянтин Михайлов, відомий своїми роботами для гуртів «Гайдамаки», «Тартак», «Хамерман Знищує Віруси», «Сальто Назад» та інших.

Цікаво, що взяти участь у зйомках мали можливість абсолютно всі охочі – для цього достатньо було щиро станцювати перед камерою, бодай, мобільного телефону, тримаючи у руках клубок червоних ниток, який за задумом знімальної групи, символізував людську єдність. Відтак, за сприяння безмежної сили Інтернету, аматорські кадри танців, почали майже миттєво надходити учасникам гурту «Фіолет» як з України, так і з закордону, ставши, в результаті, вдалим тематичним доповненням основній сюжетній лінії, відзнятої у Києві.

Загалом, за словами режисера кліпу «Романтика» Костянтина Михайлова, з моменту народження ідеї, і до прем’єри ролику на телеканалі М2 минуло всього якихось два тижні. «Коли я вперше почув пісню «Романтика», то буквально як вкопаний став посеред вулиці, дістав записничка, та, спираючись на найближче дерево, за кілька хвилин накидав чорновий варіант сценарію. А вже за якусь мить ми з Сергієм Мартинюком активно обговорювали мої задуми. Йдемо на рекорд!» – пише у Facebook кліпмейкер.

Варто також додати, що пісня «Романтика» стала першим оприлюдненим синглом з майбутнього альбому «Фіолетової» команди під робочою назвою Aurora, який, за прогнозами музикантів, має побачити світ вже на початку осені 2017 та стати одним з найсвітліших та найжиттєствердніших релізів гурту.

Українська музика: Фіолет – Романтика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *