Фіолет – П’яні мости
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – П’яні мости (Сингл)

«П’яні мости» – другий оприлюднений сингл з майбутнього, четвертого за ліком альбому «Фіолету», реліз якого супроводжувався рясною інформаційною підтримкою у соціальних мережах – за тиждень до прем’єри, музиканти почали щоденно ділитися з підписниками цікавими фактами про новинку. За словами лідера гурту Сергія Мартинюка, дана композиція є історією про його порозуміння зі столицею, піснею-зізнанням у любові до Києва, а також оптимістичним поглядом у світле майбуття.

Текст та мелодика «П’яних мостів» народилися у жовтні 2016 року, коли Сергій (він же Колос), після довгих сумнівів та вагань прийняв рішення перебратися з Луцька до Києва. Роботу над формуванням аранжування було розпочато ще з попереднім складом музикантів, а остаточно завершено вже спільно із новими учасниками «Фіолету», що влучно символізує перегук минулого з майбутнім та змальовує спроби гурту знайти компроміс між бажаннями створювати гітарну музику, та водночас, зберігаючи власне обличчя, продовжувати з’являтися на радіо та ТБ.

До речі, тематика столиці чи її вплив, уже не вперше зустрічаються у роботах «Фіолету», досить згадати хоча б пісні «Каштани», «21 грам», чи «Metropolitan» (остання з репертуару сайд-проекту Kolos & Brothers).

Так само як було із попереднім синглом «Романтика», над звучанням треку «П’яні мости» працював знаний український саунд-продюсер Артур Даніелян. Обидві згадані пісні увійдуть до майбутнього альбому «Фіолету» під назвою Aurora, на запис якого музиканти планують зібрати кошти за допомогою звернення до краудфандингових методів (з англійського – громадське фінансування). Про старт компанії буде оголошено вже незабаром, як і про наступні новинки, кількість яких вражає. «Ми плануємо видати платівку восени 2018 року, а ще до того часу на слухачів очікуватимуть декілька синглів, офіційних кліпів, цікавих записів-сюрпризів, і, не виключено, що навіть новий живий альбом та повне відео одного з концертів минулого туру», – каже Колос.

Українська музика: Фіолет – П’яні мости

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Yehor says:

    Пісня супер,дякую,щоразу думніший за українське.Супег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *