Фіолет - Простозвук.LIVE
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Простозвук.LIVE

Новий, 2014-й рік, розпочався для хлопців з гурту “Фіолет” презентацією нового релізу під назвою “Простозвук.LIVE“. Платівка вмістила в собі запис акустичного живого концерту музикантів, що відбувся ще у 2012-му році у рідному для хлопців Луцьку, проте з огляду на завантеження учасників формації активною концертною діяльністю і накопиченням нового музичного матеріалу, була оприлюднена лише зараз. До того ж фронтмен гурту Сергій Мартинюк деякий час працював також над своїм сольним проектом, останній альбом якого було презентовано зовсім нещодавно. Альбом, що отримав назву “Дельфіни”, так само як і вищезазначений концертний запис, розповсюджується на вільній основі в Інтернеті, тож прослухати і завантажити його ви можете на нашому сайті за наступним посиланням.
Простозвук.LIVE” – дещо незвична інтерпритація вже знайомих пісень “Фіолету” із легким присмаком джазової заспокійливої імпровізації, проте із звичною емоційністю і прониклівістю кожної композиції диску. Вийшло щось схоже на теплу розмову між двома близькими людьми. Колос також відзначав своєрідну інтимність данного релізу, назвавши його певним випробуванням для кожного учасника “фіолетової” команди, яка над данним альбомом працювала у розширенному складі. Участь у концерті приймали колишній клавішник гурту Петро Свіст, а також дві його сестри – Софія та Діана Свіст, які відповідали за флейту, бек-вокал та частково ритм-секцію.
Нагадаємо, що на початку весни 2014-го року “Фіолет” обіцяє подарувати своїм прихильникам ще один новий альбом із повністю свіжим матеріалом та масштабний тур на його підтримку.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/20035985″ params=”color=373535&auto_play=false&show_artwork=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, Фіолет, альбом гурту Фіолет, Простозвук.LIVE, Простозвук, офіційний альбом, новий альбом фіолет, альтернативний рок, fiolet

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *