Фіолет – Пісні любові на полі бою
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Пісні любові на полі бою (Альбом)

«Фіолет» оприлюднив свої «Пісні любові на полі бою» – третю за ліком студійну платівку, що вмістила у себе п’ятнадцять авторських композицій, серед яких тринадцять основних пісень та два бонус-треки. Дві пісні альбому – «Каштани» та «Касети» – прихильники гурту вже мали нагоду заслухати до дірок, адже їх учасники гурту презентували раніше в Інтернеті у якості окремих синглів.

Реліз альбому «Пісні любові на полі бою» мав відбувся 1 жовтня 2015, у день шостої річниці спільної творчої діяльності гурту, але через деякі обставини його було відкладено до 8 жовтня. Роботу над платівкою було розпочато ще минулого року на луцькій студії Романа Сороки, а дві її останні композиції було доведено до фінального вигляду лише у вересні 2015 року. За словами музикантів, новий альбом підготував для слухачів чимало приємних сюрпризів, один з яких – менеджер гурту Марина Хромих у ролі бек-вокалістки.

За словами незмінного фронтмену гурту Сергія «Колоса» Мартинюка, поняття любові в назві альбому «Пісні любові на полі бою» має значно ширше та глибше значення, виходячи за рамки усталених пісенних love story. Як розповів Колос, новий альбом за своєю суттю є своєрідним музичним романом, який вестиме слухачів від Львова та Луцька через Київ до східних кордонів України, захоплюватиме, ностальгуватиме та надихатиме.

«Зайве, мабуть, пояснювати весь символізм назви альбому – в ній відбились наші теперішні реалії, всі наші «всупереч», «за» і «проти». «Пісні любові…» чи не найбільш життєствердна наша робота, наскрізний лейтмотив якої – незламна віра в краще, незалежно від того про що пісня – про стосунки двох, ностальгію за дитинством, героїв нашого часу, пошуки свого «я» під небом цієї планети чи молодість в її осяйних зблисках» – зазначив Колос.

Додамо, що у листопаді-грудні гурт вирушить у великий всеукраїнський тур на підтримку свіжої платівки, в якому окрім нових пісень, обіцяють порадувати слухачів новими версіями знаних композицій. Слідкуйте за новинами та анонсами тут.

Завантажити
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Роман says:

    Мені заається цей альбом найслабший зі всіх робіт Фіолету. Для мене й далі Rock’n’Love залишається найкращим.

  2. артем says:

    а мені альбом сподобався. це щось нове. ніби свіжий подих.
    та й доволі душевно.
    надихає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *