Фіолет – Одеса
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Одеса (Сингл)

Неочікувано-морська та літня прем’єра від гурту «Фіолет» з’явилася сьогодні на офіційних сторінках гурту у соціальних мережах. Неочікуваною вона є не через те, що на противагу її назві, сьогодні цілий день за вікном панує аж ніяк не літня погода (принаймні у столиці), і навіть не через те, що у пісні ви знайдете якісь стилістичні експерименти від Колоса і компанії, ні. Композиція під назвою «Одеса» стала неочікуваною з точки зору спонтанності своєї появи, адже наразі музиканти наполегливо працюють над важчим, ніж зазвичай, гітарним повноскладовим матеріалом, а вийшла з цієї роботи легка акустична романтика. «Фіолет» такий «Фіолет», що тут сказати.

Це все звичайно жарт, і потужний рок у виконанні лучан прихильники формації все ж таки почують – вихід нового студійного міні-альбому «Фіолету» хлопці анонсували на цьогорічну осінь. Ну а «Одесса» з’явилася сама по собі, втиснулася у репетиційний процес та, зрештою, до радості поціновувачів романтики, отримала своє студійне життя.

«Одеса» – це спонтанність. Декілька репетицій, студія, та чітке усвідомлення того, яким має бути фінальний результат… З Одесою у всіх учасників нашого гурту пов’язані особливі спогади. А ще тут дійсно неймовірна публіка і концертна атмосфера – одна з найяскравіших тусовок #фіолетfamily, яка кожен наш приїзд до Одеси перетворює на справжнісіньке свято. Тому дуже хочеться вірити, що наша нова пісня стане одним із символів прийдешнього літа. Приємного всім прослуховування!» – розповів у прес-релізі лідер «Фіолету» Сергій Мартинюк.

Як ми вже зазначали вище, «Фіолетова» команда наразі активно працює над новим матеріалом, який з часом має вилитись одразу у два міні-альбоми. Один із них – це згадані нами гітарно-рокові напрацювання, а другий – пісні на слова українських поетів-класиків. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *