Фіолет - Обличчя
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фіолет – Обличчя

Музиканти луцького гурту «Фіолет» підготували для своїх шанувальників та просто прихильників якісної української музики нове патріотичне відео до пісні «Обличчя», яка увійшла у нещодавно презентований альбом «Вігвам». За словами музикантів, їхній свіжий кліп присвячено пам’яті героїчно загиблих борців за волю України з «Небесної Сотні», а також всім пораненим та постраждалим під час національної революції, яка стала для нашого народу своєрідною революцією свідомості, об’єднавши та згуртувавши свідомих громадян України, які щиро люблять свою країну, свій народ та свій дім. Кліп на пісню «Обличчя», що увібрав у себе кадри народної боротьби за державність, також по праву належить кожній людині, що в цей тривожний час перебувала на Євромайданах по всій країні, борючись насамперед за своє майбутнє та майбутнє своїх нащадків.
Музиканти «Фіолету» підтримують постраждалих від ганебних дій колишньої влади та російських запроданців не тільки музикою, але і ділом. Учасники гурту нещодавно приєдналися до благодійного рок-марафону волинських музикантів, фінальною метою якого є збір коштів для поранених майданівців. «Мені здається, що у теперішній політичній ситуації в Україні, яка для мене вже давно вийшла далеко за рамки політики як такої, коли за наше теперішнє та майбутнє гинуть наші ж однолітки, мінімум, що можуть зробити музиканти – це бути соціально свідомими. Говорити і бути почутими. Ми завжди займали гуртом чітку громадянську позицію і наша участь у подібних заходах – найменша данина, яку від нас можна очікувати. Допомогти героям нашого часу – це як мінімум благородно. Тому закликаю всіх долучитися по можливості до цієї благодійної ініціативи», – зазначив фронтмен «Фіолету» Сергій Мартинюк.
Нагадаємо, що незабаром «Фіолет» вирушить у великий тур на підтримку своєї нової платівки, який також було вирішено символічно присвятити пам’яті героїв України.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Фіолет, Обличчя, гурт Фіолет, Євромайдан, Фіолет – Обличчя, відео Обличчя,новий кліп Фіолет

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *