Фіолет – Невидане
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Невидане (Альбом)

«Неймовірно чуттєвий, іронічний, драйвовий і по-справжньому домашній альбом. Хочеться сісти біля каміна, сховавшись під картатим, червоним пледом. Тримати обома руками гарячий глінтвейн і насолоджуватися екзистенцією буття», – розповідає про новий альбом гурту «Фіолет» барабанщик команди Антон Панфілов, знаний також за участю у своєму електронному сайд-проекті Cloudless. Саме на його домашній студії, до слова, відбувалося накопичення свіжої платівки «Невидане».

Загалом альбом під назвою «Невидане» – це вісім треків популярної команди, які через різні обставини не увійшли до попередніх релізів їхньої дискографії, починаючи з 2012 року. Зокрема, шість треків платівки є абсолютно новими для широких слухацьких кіл та ніколи раніше не оприлюднювалися, пісня «Долоні» представлена в оновленій акустичній варіації, а композиція «При долині кущ калини» являє собою переспів народного твору.

«Акустика – формат для нас близький і рідний. Мінімум засобів – максимум емоцій. Це стосується і записів, і живих виступів. Перші акустичні записи Фіолету ми робили ще в 2010 році в Луцьку спільними зусиллями виключно музикантів. Цього разу ми вирішили зробити теж абсолютно домашній запис, більше схожий настроєм і подачею на діалог друзів, ніж на прилизаний студійний продукт. Для мене вкрай важливо було, аби ці пісні все-таки сталися», – зазначає Колос, лідер та вокаліст «Фіолету».

Додамо, що новий акустичний (міні?) альбом від «Фiолету» став музичним подарунком команди слухачам до цьогорічного Дня Святого Миколая.

Українська музика: Фіолет – Невидане

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *