Фіолет – Навірші
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Навірші (EP)

Новий міні-альбом творів на вірші відомих українських митців, який музиканти «Фіолету» вже давно пообіцяли своїм шанувальникам, сьогодні нарешті з’явився у мережі. До свіжого EP-релізу із символічною назвою «Навірші» увійшли твори на слова відомої української письменниці Ліни Костенко, письменника-шістдесятника Миколи Вінграновського, репресованого поета Василя Стуса, українського перекладача, поета та критика Дмитра Павличка, а також представника львівського андеграунду 70-х, батька лідера гурту «Плач Єремії» Григорія Чубая. Загалом міні-платівка увібрала у себе п’ять поетично-музичних треків, запис яких відбувався вже звично для «Фіолету» на луцькій студії Романа Сороки.

За словами фронтмена гурту Сергія Мартинюка, «Навірші» можна стилістично охрестити як суміш ambient`а з легкими пост-роковими відголосками. «Ідея записати щось подібне зріла в мені декілька років, але важко було знайти саме ті вірші, зважаючи як важко в емоційному плані дається мені чужа лірика. Україна має своїх культових поетів: як з минулого так і з буремного сучасного. Наш новий альбом – це і експеримент внутрішній, майже інтимний, і водночас – щирий жест популяризації рідного, крутого і концептуального. Приємного прослуховування та нових хвиль внутрішніх осмислень», – зазначив співак.

Нагадаємо, що не так давно «Фіолет» оголосив на своїх сторінках у соціальних мережах про старт краудфандингової кампанії, що має на меті зібрання коштів на запис та видання ще одного майбутнього міні-альбому True Love. За свою матеріальну підтримку музикантів, слухачі мають можливість отримати чимало цікавих подарунків, починаючи від диску з автографами, та закінчуючи індивідуальним акустичним виступом. Більше деталей та реквізити шукайте тут.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *