Фіолет – Найкращий друг
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Найкращий друг (Кліп)

Гурт «Фіолет» презентував новий кліп на пісню «Найкращий друг», яка увійде до їх майбутнього альбому Aurora. Зйомки кліпу тривали впродовж всієї ночі на різних столичних локаціях й завершились лише на ранок у одній з київських квартир.

«Ми знімали майже до п’ятої ранку, деякі дублі повторювали десятки разів, аби створити найвдаліше й, сподіваємось, нам це вдалось. Нічне місто надихало й дарувало енергію та сили до самого світанку», — розповідають учасники гурту «Фіолет».

Режисером кліпу став Олександр Шкрабак (WMD Agency), вже відомий співпрацею з Brunettes Shoot Blondes та Indytronics, а також за власними короткометражними стрічками, що були представлені на різних кінофестивалях. За режисерським задумом, тема дружби розкривається через стосунки матері й сина, яка заради дитини ночами, потай, навчається кататись на роликах, аби стати йому справді найкращим другом. Музиканти гурту в кліпі також діляться власними думками з приводу того, що таке справжня дружба.

«Я дуже радий, що гурт підтримав мою ідею, адже прообразом головної героїні стала моя мама. Я вважаю, що дружба в родині — це чи не найважливіше, і треба вміти бути справжнім другом своїм дітям та батькам», — розповідає Олександр.

Головну роль у кліпі зіграла заслужена артистка України Ксенія Баша, та її дев’ятирічний син Василь, для якого ця роль стала акторським дебютом. «Син приїхав на знімальний майданчик о шостій ранку і відразу сказав мені, щоб я йому ні в чому не допомагала, він сам буде слухати режисера і робити, що вважає за потрібне. Із самого народження я намагаюсь будувати наші стосунки на довірі та любові, бути йому справжнім другом і не вказувати, з ким окрім мене йому дружити», – ділиться Ксенія.

Пісня «Найкращий друг» стала третім синглом із майбутнього альбому Aurora, який побачить світ вже цієї осені. На підтримку альбому музиканти поїдуть у тур містами України, дати будуть анонсовані вже найближчим часом на офіційних акаунтах гурту.

Фіолет – Найкращий друг

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *