Фіолет – Музика на острові
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фіолет – Музика на острові (Live-відео)

Хлопці з гурту «Фіолет» зробили приємний презент всім своїм шанувальникам у вигляді повноцінного live-відео з виступом у харківському арт-клубі «Корова», який відбувся 29 листопада 2015 року у рамках всеукраїнського туру команди на підтримку останньої номерної платівки «Пісні Любові на Полі Бою». Для вас підготовлено більше двох годин живого «фіолетового» драйву, із долученням поміж композиціями коментарів лідера «Фіолету» Сергія Мартинюка. У новопредставленому відео співак розповів про головного героя своїх музичних творів, про власне ставлення до грошей, стилістичний формат гурту, творчий розвиток, закордонні виступи та багато іншого.

Концертне відео та інтерв’ю Колоса зафільмувала професійна команда відеоканалу robinzon.tv у рамках програми «Музика на острові».

Зазначимо, що саме за свій нещодавній масштабний тур «Пісні Любові на Полі Бою» музиканти луцького гурту «Фіолет» були нагородженні званням «Музичне ім’я року» за версією видання «Таблоїд Волині». Варто додати, що підтримати формацію, придбавши вищезгадану платівку, ви можете за допомогою сервісу Google Play, а фізичний компакт-диск замовляйте у представників гурту в Інтернеті або ж безпосередньо під час живих виступів команди.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *