Фіолет – Київ-Берлін-Київ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Київ-Берлін-Київ (Кліп)

Гурт «Фіолет» відзняв офіційне відео до нової пісні «Київ-Берлін-Київ», за сюжетом якого, пара головних героїв відчайдушно мчить лісом на кабріолеті, перетворюючи свій шлях на нескінченний «день бабака» зі скандалами, криками, суперечками та аваріями.

Сингл «Київ-Берлін-Київ» було створено спільно зі саунд-продюсером Артуром Данієляном. «Окрилені власним егоїзмом, ми стали забувати, що любов – це, зокрема, і жертовність. Я роками шукав потрібних слів і, здається, знайшов їх!» – розповідає про нову пісню лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

Зйомки кліпу проходили неподалік Київського моря. «Не без хеппі енду! Екранізація «Київ-Берлін-Київ», відзнята в моїх улюблених місцях на Київщині, іскриться осіннім теплом і вірою в краще. Періодично «дні бабака» трапляються з кожним, важливо за обширом свого амбітного Я не прогледіти щось дійсно значиме! Хочу щиро подякувати нашим режисерам/опараторам – Валерію та Анні Стратюкам (Stay in Focus prod), акторам – Анні Чабак і Дмитру Архіпову, продюсеру зйомок – Лорі Молодець та художнику по гриму – Ользі Тертишній. До нових неповторних досвідів! Дивіться, насолоджуйтесь, діліться з друзями і не забувайте про квитки на турові концерти», – додає фронтмен «Фіолет».

«Останнім часом все менше знімаємо кліпів і комерції, але з «Фіолетом» у нас давня співпраця, це вже четверте наше відео для них (а по суті п’яте, але одне із відео не було видане, бо воно було не дуже:) і ми завжди радо відгукуємось на пропозиції Сергія Мартинюка щось познімати», – йдеться на сторінці Stay in Focus у Facebook.

Зауважимо, що композиція «Київ-Берлін-Київ» – це другий сингл із майбутнього міні-альбому гурту під назвою «Все чесно», реліз якого заплановано вже на 1 листопада.

Фіолет – Київ-Берлін-Київ
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Вікі says:

    Дуже цікаво, де ж це головний герой взяв каву в лісі?!

  2. Eugene says:

    Героїня істерить наче моя колишня :)

  3. Вадим says:

    да … прослухав трек, подивився кліп … Ну, типу, да))) Але мене не покидало відчуття, що я один і той же кліп дивлюся на протязі останніх 3-4 років))) Все це вже я десь то бачив і не раз))) Занадто вторично.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *