Фіолет – Краще
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Краще (Збірка)

До 11-річчя гурту «Фіолет», його учасники зібрали до купи кращі пісні за всю їхню спільну історію! Вітайте збірку «Краще» на всіх стрімінгових платформах; приємного вам прослуховування.

Автор обкладинки: Ігор Фомін.

«Бест оф зе бест з усього, що ми коли-небудь створювали. Пісні, які ви вгадуєте з перших акордів, які заслухали до дірок, слова яких, закарбовані у підсвідомості. 11 рокових і 11 ліричних пісень – все те, за що ви нас полюбили і продовжуєте любити», – йдеться у повідомленні гурту.

«Коли, як не в халепному 2020-му :) Наше перше в історії «Краще», до 11-річчя Фіолету: два томи по 11 треків – електрика і акустика відповідно. Людей же, які стоять за цими 22-ма піснями, значно більше, ніж я спроможен зараз згадати. Всім дякую за спільну історію! Летимо далі», – пише у Facebook фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

До речі, нещодавно музиканти запросили усіх охочих на свій майбутній столичний концерт, відтак послухати більшість пісень зі збірки «Краще» ви зможете наживо вже 12 листопада у закладі Docker pub (Київ, Богатирська 25). Вперше у новому складі, вперше наживо після початку карантину.

Фіолет – Краще
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *