Фіолет – Кохана
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Кохана (Сингл)

Ну звісно, хлопці з гурту «Фіолет», з огляду на своє стале звання однієї з найліричніших команд сучукрмузу, не мали жодного морального права просто так взяти та проігнорувати романтичне святкування Дня всіх закоханих. Відтак, цьогоріч усі закохані парочки отримали чудовий саундтрек до прийдешнього Валентинового дня у вигляді нової пісні під символічною назвою «Кохана». Додамо, що це вже третій сингл колективу з анонсованого майбутнього альбому Aurora, а на його видання музикантів надихнули позитивно реагуючі на пісню відвідувачі живих концертів «Фіолету».

За словами лідера гурту Сергія Мартинюка, окрім того, що «Кохана» має чимало автобіографічних моментів, написана вона була на оберті закладки однієї з найулюбленіших його книг останніх років – роману «Світло згасло в країні див» ДіБіСі П’єра. «Мотив, настрій та образи в пісні мені наснилися у ледь вловимих образах, мотивах та настроях. Окрім того, що вона присвячена нашим рідним, дорозі та музиці, вона також і про вас – людей, завдячуючи яким, ця історія повсякчас наповнюється розумним сенсом», – звернувся до прихильників з #фіолетfamily фронтмен.

Саунд-продюсером новинки виступив Артур Данієлян, а над її обкладинкою працювала Юлія Федорович. «З Юлею ми знайомі ще з далекого 2006 року, коли займалися творенням однієї молодіжної газети. Юля – один із моїх найулюбленіших FB-блогерів, невичерпне джерело нестандартних сенсів та ракурсів», – розповідає у соціальних мережах вокаліст «Фіолету».

«Мандри, пов’язані із професійними обов’язками — це реальність для багатьох із нас – музикантів, звукорежисерів та інших працівників культурної сфери. Тому ця пісня особливо зворушлива для мене», — поділився саунд-продюсер треку Артур Данієлян.

Варто також зауважити, що завдячуючи тим самим соціальним мережам, нещодавно стало відомо про потенційний акустичний виступ «Фіолету» у столиці, який музиканти готують на 10 березня. Поки що офіційної інформації про івент немає, тому слідкуйте за анонсами у мережі! А також не забувайте, що вже завтра, 14 лютого, команда відіграє годинний сет в Одесі, у ТРЦ «Рів’єра» (Південна дорога, 101а, Фонтанка).

Українська музика: Фіолет – Кохана

iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *