Фіолет – Кохана
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Фіолет – Кохана (Кліп)

Маємо для вас ще одну весняну новинку – новий кліп романтиків з гурту «Фіолет» до нещодавно оприлюдненої пісні під символічною назвою «Кохана». Свіжий ролик знімали в Одесі, а його режисерами виступила пара починаючих кліпмейкерів – Варвара та Віталій Шевчуки.

Цікаво, що використану ідею кліпу режисери виношували роками, терпляче чекаючи на потрібну пісню і потрібного виконавця. Відтак, творчий пазл таки склався і «Фіолет» поповнив власну відеографію новим роликом, який, за словами фронтмена Колоса (Сергій Мартинюк), являє собою мініатюрний фільм-емоцію, сповнений інтимним духом і ніжною подачею. Що цікаво, аби не порушувати атмосферу чуттєвості, самі музиканти у кадрі так і не з’являються, направивши фокус камери на пару закоханих із Луцька (Ігор Семенюк та Катерина Собуцька).

«Пісня «Кохана» присвячується двом найважливішим для музиканта речам – дорозі та музиці як такій. Адже кожен музикант, який чи не половину місяця проводить у дорозі, чудово розуміє важливість надійного тилу, необхідність місця, у яке ти в будь-якому випадку зможеш повернутися зі вдалих, або не дуже вдалих гастролей. Вдома люди приймуть тебе таким, який ти насправді є. Це дуже важливо, а для мене ще і дуже почесно, бо це не якісь абстракції псевдо-пошуку псевдо-сенсу життя, а те, чим я живу, тим, що формує стимул життя», – розповів Колос в ефірі однієї з українських радіостанцій.

Виконавець також зазначив, що «Фіолет» продовжують працювати над своїм новим альбомом разом із саунд-продюсером Артуром Данієляном, який до того ж примудряється у той самий час записувати нові платівки для «Тартака» і «Без Обмежень». Відтак, чекайте на наступний сингл поп-рокерів у травні, а вже у жовтні матимете чудову можливість ознайомитися з повною добіркою пісенного матеріалу лонг-плею Aurora.

Українська музика: Фіолет – Кохана

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *