Фіолет
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Фіолет – Кліпографія

Відеодоробок луцьких романтиків з гурту «Фіолет» наразі складається з трьох різних за настроєм і емоційною спрямованістю кліпів, що характерно демонструють основні забарвлення творчого здобутку музикантів. Презентувавши дебютне відео на пісню “Тут були колись ми” наприкінці літа 2012-го, музиканти поклали початок плідної співпраці з амбітним молодим режисером Андрієм Приймаченком з міста Києва. Зйомки проходили в рідному для учасників колективу Луцьку, що наповнило кліп спокійною і врівноваженою атмосферою знайомих місцевостей, яка природно наштовхує на ліричні роздуми і спогади. Відео нагадує про скороминущість людських взаємовідносин, емоцій і відчуттів, що потребують постійного плекання і підтримки протягом всього життєвого циклу, тим самим примушуючи глядачів мимоволі задуматися про співвідношення вищезгаданих аспектів у їхньому власному оточенні. Плинність людського буття із всіма його складовими і утворили основну тематичну лінію, відображену у роботі.
[accordions]
[accordion title=”Тут були колись ми”]

[/accordion]

Продовження співпраці із київським режисером Андрієм Приймаченко вилилось для музикантів гурту “Фіолет” у другий кліп на пісню “Долоні“, презентація якого ексклюзивно відбулася на популярному музичному телеканалі A-ONE і була приурочена до виходу нового альбому Rock’n’love. У відео піднімається питання проблематики світосприйняття у людей із вадами слуху і поширюється глибоке єдиновірне переконання у соціальній рівності і праві на прості людські почуття таких людей. Музиканти впевнені, що страшний діагноз не є причиною для перекреслення життєвих насолод і цінностей, які притаманні звичайним людям, а є лише сигналом прохання про розуміння і допомогу для суспільства. Змістовна відеоробота зайняла гідне місце в творчому гандикапі гурту, засвідчивши небайдужість і розуміння гострих проблем сучасності.

[accordions]
[accordion title=”Долоні”]

[/accordion]

Соціальна тематична лінія знайшла своє логічне продовження в останньому на даний момент кліпі “Фіолету” на пісню “Зимова“. Катастрофічна статистична ситуація дитячої смертності в Україні спонукала музикантів висловити своє бачення проблеми, закликавши всіх оточуючих частіше простягати руку допомоги тим, хто її дійсно потребує, адже всі великі справи розпочинаються з маленьких. Лише на засадах взаємодопомоги і піклування про оточуючих можливо побудувати цілісне сучасне суспільство, що зможе зайняти гідне місце в навколишньому світі. Своїм прикладом гурт “Фіолет” закликає всіх людей не бути байдужими і хоча б час від часу робити вчинки, що прикрашають внутрішній світ і дарують нехай маленьку, але щиру крихту щастя і радості тим, хто її з різних причин не доотримує.
[accordions]
[accordion title=”Зимова”]

[/accordion]
[/accordions]

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Наталка says:

    Крутi чуваки)

  2. Annet says:

    “Долонi” взагалi класна. I клiп вийшов чудовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *