Фіолет - Каштани
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Каштани (Сингл)

Напередодні виступу у київському клубі Sentrum, як і було обіцяно слухачам трохи раніше, музиканти гурту «Фіолет» презентували у мережі свій новий сингл – свіжу композицію під назвою «Каштани», яка увійде до наступного номерного альбому колективу. Презентована пісня записувалася під акомпанемент перших сонячних днів весни, що ви, безсумнівно, зможете відчути під час її прослуховування.

Зведення та накопичення цієї легкої весняної композиції відбувалися під чутким керівництвом Романа Сороки, який вже працював разом із «Фіолетом» над альбомом «Rock’n’love» та ЕР «Атоми Щастя».

«З першого прослуховування може здатися, що це чергова історія про любовні відносини, – розповідає фронтмен «Фіолету» Сергій Мартинюк (Колос), – але якщо копнути глибше, то між рядками пісні бринить глибока віра в якісні зміни навколо, з якими асоціюється весна. Вже декілька років як ми живемо в стані концентрованої напруги, проте я певен – кожна чорна смуга закінчується. На зміну їй приходить світло змін. Важливо знайти у собі потрібну кількість любові і терпіння цих змін дочекатися».

Вищезгаданий концерт у Києві, що відбудеться завтра, 13 травня 2015 року, покладе початок міні-туру луцького колективу, який охопить вісім міст України. Під час кожного з цих концертів, «Фіолет» збиратиме книги для українських вояків, які наразі проходять реабілітацію у різних медзакладах нашої країни. «Це найменше з того, що ми можемо зараз зробити для тих хлопців, які захищали наш із вами спокій. Важливо зараз не забуватися про тих, хто повернувся зі Сходу та потребує як матеріальної, так і психологічної, моральної підтримки. Наша ініціатива як крапля в океані, але я маю надію, що хороша українська книжка буде добрими духовними ліками для вояків. Тому прошу наших шанувальників активно долучатися до цієї акції», – закликав всіх Колос.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/205155143″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *