Фіолет – Касети
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Фіолет – Касети (Сингл)

«Фіолет» продовжує інтригувати слухачів перед виданням альбому – світ побачив новий ностальгічний сингл гурту під назвою «Касети», який слідом за піснею «Каштани» став другою оприлюдненою композицією з майбутнього лонг-плею. Зазначимо, що альбом із символічною назвою «Пісні любові на полі бою» стане третім повноформатним студійним релізом у дискографії лучан, а його реліз заплановано на 1 жовтня 2015 року. Ця дата також є дуже символічною для «Фіолетової» родини, адже окрім Міжнародного дня музики, у цей день вони відсвяткують шосту річницю спільної творчої діяльності. А вже за місяць, у листопаді-грудні формація вирушить у великий всеукраїнський тур на підтримку нової платівки.

Повертаючись до нового синглу «Касети», варто відмітити, що його накопичення та зведення вже характерно проходило під керівництвом Романа Сороки, який, до того ж, був відповідальний за аранжування та фінальний мастеринг треку.

За словами фронтмена «Фіолету» Сергія Мартинюка, дуже прикметно, що вищезгадана композиція побачила світ саме у вересні, адже цей місяць для співака зазвичай є найбільш ностальгійним серед усього року. «Пісня «Касети» є своєрідним емоційним «камбеком» всередину самих себе – вільних, по-дитячому безпардонних, щирих, не обтяжених відповідальностями та обов’язками, досвідом та стосом «дорослих траблів». Це тепла ностальгія за тими роками, днями і моментами, завдячуючи яким, зокрема, ми і стали тими, ким ми є зараз», – розповів Колос.

Завантажити


Окрім, власне, самої пісні, в комплект нового синглу входить також дружнє та емоційно-тепле відео, зняте хлопцями на луцькому іподромі. Ідея зйомки та монтаж: Варвара Ветра.

Теґи: Фіолет, Касети

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *